Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

CouNter Strike

Návod do CS

Speak - náhrada za Developer

 
 

Téměř každý zná příkaz developer, který vypisuje ECHO na obrazovku a můžete si tedy u scriptů napsat enabled nebo disbaled. Bohužel je tento příkaz v ligách zakázaný a psát si to do teamchatu je (uznejte sami) přinejmenším trotlovina. Naštěstí jsem našel cosi, co nejenže nahradí developer, ale je to i o moc lepší a pohodlnější, protože nemusíte sledovat jiné místo obrazovky, ale stačí poslouchat...

 

 
 

Váš vlastní Counter Strike 1.6 Server status

 
 

Možná se vám zalíbil článek o zobrazování stavu vašeho Counter Strike herního serveru na webu. Dnes přicházím z celkem velkým upgrade. Nabídnu vám funční kód do kterému stačí parametrem v adrese poslat IP a port. Status si můžete "hodit" na svůj web a nebo - pokud jste pohodlnější - si status "nalinkovat" z našeho portálu 

 

Server status Counter Strike 1.6 serveru (starší verze)

 
Tento návod už je poněkud zastaralý, doporučuji mrknout na novější verzi serverstatus skriptu. Tento článek je spíše pro "studijní" účely.
 
 

GunGame Counter Strike Mod

 
 

Nedávno jsem narazil na jeden Counter Strike mod, který mě víc než zaujal. Osobně nemám rád mody WC3 a SuperHero, protože jsou složitější, než jsem schopnej absorbovat. Mod, o kterém teď píšu je vlastně modifikací modu Deathmatch. Pokud nechcete nic složitého a navíc chcete naskillovat všechny zbraně (i ty srandovní), tak neváhejte a zkuste si to..

 
 

Tvorba Counter Strike videa

 
 

Protože se spousta lidí pořád ptá, ať už na fóru nebo na ICQ, tak jsem se rozhodl napsat opravdu podrobný návod, jak vytvořit CS video. Přestože to není nijak těžký úkon, vyskytuje se spousta problémů a maličkostí, které vrtají hráčům a potenciálním produentům hlavou... Ale dost keců, tady je návod.

(1) Musíte nahrát demo příkazem record x.dem (x je název dema, které nahráváte).

 

 
 

Ultimate Warcraft 3 Mod - návod

 
 

Ultimate Warcraft3 Mod je jeden z několika modů, který přidává a mění funkce v CS dělá hru pro někoho zábavnější, pro někoho ne. Na rozdíl od jiných zde nevybíráte, za kterou rasu hrát, je tu jen jedna, ale určitě to není na závadu, spíš naopak. Velice to zjednodušuje hru.

 
 

Snížení pingu v Counter Strike 1.6

 
 

Snížení pingu na klientské straně se provádí pomocí změny parametrů rate, cl_rate, cl_cmdrate, cl_updaterate. Podle rychlosti připojení se tyto parametry nastavují. Rychlost připojení si můžete změřit např. na http://www.dsl.cz/rychlost.php nebo http://bandwidthplace.com/speedtest.

 

 
 

Vlastní Spray Logo v Counter Strike 1.6

 
 

Návod na vytvoření vlastního SprayLoga do CS1.6 aneb domrtě jak na to. Doufáme, že podle tohoto návodu si každý z vás bude schopen vytvořit vlastní Spray. Jak teda na to?

1) Zkušenější v oborech češtiny, matematiky, grafiky, CS... no prostě zkušenější v čemkoli prominou, ale tento návod na SrayLoga je určený, doufáme, teď už skutečně každému/každé, slušně řečeno... :D Tedy předčítejte vždy jeden bod (případně jednu větu) a poté proveďte. Příští návody už budou skutečně obecnější... :

 
 

Rychlejší nakupování a snadnější hraní - Autoscript

 

Jak na rychlejší nakupování a celkově pohodlnější hraní v CS 1.6? Nebudu se rozepisovat o bindování kláves a rovnou vám nabízím jednodušší a pohodlnější alternativu. Pokud ji využijete, nebude muset napsat do konzole ani řádeček :)

 
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek